Įmonė

„Home Report.LT“ – profesionalias būsto patikros paslaugas teikianti įmonė. „Home Report.LT“ pirkėjams padeda išsiaiškinti, kokia yra tikroji būsto būklė, pardavėjams įvertinti buto, namo ar patalpų būklę ir pagrįsti kainą, o nekilnojamo turto agentams sukurti pridėtinę vertę parduodant ar nuomojant nekilnojamą turtą.

„Home Report.LT“ specialistai savo patirtį būsto patikros, inspektavimo, elektrotechnikos, šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, santechnikos, statybos apdailos, medinių namų, etnostatybų ir kitose srityse skaičiuoja dešimtmečiais.

Mūsų tikslas – apsaugoti Jus nuo papildomų išlaidų įsigyjant, nuomojant, perkant ar parduodant būstą. Užsienio šalių praktika rodo, kad būsto patikra – labai svarbi būsto pirkimo ar pardavimo dalis.

 

Mūsų kvalifikuoti ir daugiametės patirties turintys specialistai žino charakteringas būsto „silpnąsias vietas“, tad gali greitai ir dėmesingai atlikti būsto patikrą, tiksliai nustatyti esamus pažeidimus ir pateikti išsamią ataskaitą. Taip padedame Jums išvengti nepatogumų ir rūpesčių, kurie ilgainiui atsiranda dėl pastato amortizacijos, nekokybiškų medžiagų, statybinio broko, parazitų, atmosferos poveikio, gamtinių stichijų ir t.t.

 

Būsto apžiūra atliekama naudojant naujausius profesionalius prietaisus – lazerinius nivelyrus, lazerinius atstumo matuoklius, CO, CO2, temperatūros ir drėgmės matuoklius, šviesos matuoklius, garso matuoklius, dujų nuotėkio detektorius, vaizdo boroskopus, multifunkcinius matuoklius ir kitus reikalingus prietaisus. Moderni aparatūra užtikrina, jog klientams pateikiame tik patikimus duomenis.

 

 

Kodėl „Home Report.LT“?

  • Prisiimame atsakomybę už darbuotojų kokybišką, kvalifikuotą ir licencijuotą darbą
  • Remiamės geriausia užsienio inspektavimo praktika
  • Turime ilgametę patirtį nekilnojamo turto kokybės inspektavimo srityje Švedijoje
  • Naudojame naujausius profesionalius prietaisus
  • Pateikiame išsamią patikrinto objekto kokybės ataskaitą